Witam.


Tytułem wstępu kilka słów o tym, co tu znajdziecie. Wiersze krążą głównie wokół relacji mężczyzna-kobieta, problemów i zakamarków życia z kimś. To główny nurt, choć w kilku podejmuję także tematy ogólne, jak śmierć, czy Bóg. Proza zawiera kilka opowiadań. Staram się w nich nabudować napięcie wokół historii prostych. Duży nacisk kładę na fabułę, traktując ją jako punkt wyjścia. Jedynie błoto jest dłuższym, eksperymentalnym tworem, czerpiącym z fantasy (w fazie produkcji, wszelkie uwagi mile widziane). Linki prowadzą do stron, które często odwiedzam. Inspiracje to dla mnie ważny dział. Umieściłem tam teksty, dzięki którym zacząłem pisać, i które wciąż pozostają mi bliskie. W innych znajdziecie formularz, rozmaite ankiety, księgę gości itp. Zapraszam do czytania i dzielenia się wrażeniami.

Piotr Binkowski

lista aktualizacji:

17.06.2007 BLOGA SOBIE ROBIĘ strona raczej nieaktualna


24.02.2007 Ostatnio pojawiły się pewne kłopoty z serwerem. Trzeba będzie zrobić nowš stronę na serwerze nowym. Poza tym kompletna przeróbka tekstów.


07.01.2007 Wystartowało nowe forum poświęcone współczesnej poezji. Pełne zapału i ambicji. Zapraszamy. W czasie wolnym powolutku pracuję nad nową wersją strony.


31.12.2006 Dodałem garść cytatów. I to już niestety ostatnia aktualizacja w tym roku. Udało mi się stronkę utrzymać. Powoli ją wzbogacam, ale wymaga jeszcze wielu nakładów czasu i sił. W najbliższym czasie planuję wziąć się za teksty, wygładzić to i owo, może wrzucę coś nowego. Aha, w linki wrzuciłem parę do fajnych gier online.


06.12.2006 Parę zmian w wierszach. W innych dodałem kolejne ankiety, księgę gości i dwie toplisty. Żeby śmieszniej było. Tu znajdziecie banner strony. Pojawiło się logo.


14.11.2006 Pierwsza, większa aktualizacja. Dodałem nieco treści w inspiracjach, pozmieniały się też wiersze i wstępnie wygładziła proza. Pojawiła się również pierwsza ankieta. Dziesięć lat Nike to dobry moment na podsumowanie. Zapraszam do głosowania.


13.10.2006 Od dziś strona działa w sieci.